MODYFIKACJA RGH XBOX 360 (DAWNY JTAG)

Oferujemy Państwu usługę wykonania modyfikacji RGH (RESET GLITCH HACK) na dowolnym Dashboard w konsolach Microsoft Xbox 360:

o nazwach roboczych
JASPER TRINITY, CORONA

Czym jest RGH?

RGH jest kontynuacją starszego JTAG'a, daje możliwość uruchomienia każdej gry lub filmu bez użycia do tego płyt. Wystarczy zgrać pliki na zewnętrzny nośnik danych tj. wbudowany lub podłączony przez USB dysk twardy, pendrive itp.

Czy przeróbka (flash) napędu jest konieczna do korzystania z RGH?

Modyfikacja napędu nie wpływa na funkcjonowanie RGH, daje tylko dodatkową możliwość zgrywania plików z płyt bezpośrednio na nośnik pamięci. Teoretycznie po wykonaniu RGH, napęd w konsoli traci swoją funkcję - jest niepotrzebny.

Czy przeróbka niesie za sobą jakieś ograniczenia?

Jedynym ograniczeniem jest wyłączenie opcji gry na Xbox Live. Istnieje jednak alternatywna opcja XLink Kai, która daje ponowną możliwość gry multiplayer.

Jak sprawdzić wersje konsoli?

Konsole można rozpoznać po rodzaju wtyku zasilacza i pobieranym przez nią prądzie. Informacja ta jest zawarta na jednej z naklejek. Dla Jaspera będzie to 12,1A, dla Trinity 10,83A a Corony 9,86A.


Co obejmuje usługa?

  • Instalację chipa (CR3 Lite/ Coolrunner rev. C/D)
  • Wgranie najnowszego Dashboard'a, sterowników kinect i avatarów
  • Jeżeli konsola posiada wystarczającą ilość pamięci, to standardowo instalujemy Dashlaunch oraz FreeStyle Dash PL - w najnowszych wersjach
  • Wysłanie na adres email kopii pamięci NAND, kluczy CPU i DVD, by w przyszłości dokonać aktualizacji Dashboard'a


Ważne

Wykonanie modyfikacji wymaga optymalnego dostosowania ustawień. Staramy się, aby konsole bootowały (włączały się) jak najszybciej. Zdarza się, że konsola włącza się od razu, średnio jest to ok. 30 sekund, niekiedy dłużej. Nie mieliśmy sytuacji, aby gry się zacinały, lub rozłączały. Na wykonaną usługę udzielana jest 3 miesięczna pisemna gwarancja.

Koszt wykonania:

Jasper, Trinity: 150zł
Corona V1, V2, V3, V4: 175zł

Przeróbkę dokonujemy 2-3 dni w tygodniu. Konsole wraz z zasilaczem można dostarczyć osobiście lub drogą wysyłkową. W Przypadku wysyłki możemy dla Państwa po odbiór paczki zamówić kuriera, w każdą stronę to koszt 15zł. W razie zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny lub przez formularz.

Numer telefonu: 537-604-586

Gadu-Gadu: 2288997